MOKYMAI

PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO MOKYMŲ KURSAI 2021 m.
INOVATYVŲ MEZO TECHNOLOGIJŲ TAIKYMAS KOSMETOLOGIJOJE

Profesinės kvalifikacijos tobulinimo mokymų kursas sudarytas iš aštuonių mokymo kurso dalių.

Kiekvienos mokymų kurso dalies mokymai vykdomi dvi dienas po 8 valandas, nuo 9.30 iki 17.30 val. ir tris dienas vyksta papildomi praktiniai užsiėmimai. Viso mokymų trukmė 168 val.

Asmeniui, išklausiusiam visas Profesinės kvalifikacijos tobulinimo mokymo kurso dalis suteikiama teisė laikyti baigiamąjį egzaminą ir įgyti 8-tuonių inovatyvių MEZO technologijų taikymo kosmetologijoje, kvalifikaciją.

Mokymo kursų tikslas

Išplėtoti profesinės veiklos galimybes ir papildyti jas inovatyvių MEZO technologijų taikymo kosmetologijoje kvalifikacijomis.

Programos mokymo turinys grindžiamas praktiniu mokymu, kad mokymus baigę specialistai iš karto galėtų kokybiškai dirbti, kurti darbo vietas grožio paslaugų teikimo srityje.

Mokymosi rezultatai

Asmeniui, sėkmingai išlaikiusiam baigiamąjį egzaminą, išduodamas VšĮ Sveikatos ir grožio akademijos Pažymėjimas, ir suteikiamos šios inovatyvų MEZO technologijų taikymo kosmetologijoje paslaugų teikimo kvalifikacijos:

  • išmano estetinės mezoterapijos technologijas ir metodikas, mezoterapinių procedūrų taikymo galimybes;
  • susipažino su estetinės mezoterapijos aparatūra, įranga, medžiagomis ir išmoko naudotis savo kompetencijų ribose;
  • moka atlikti estetines - mezoterapines procedūras pagal metodikas, savo kompetencijų ribose;
  • išmano, apie šalutinius poveikius, alergines reakcijas, moka juos atpažinti, žino estetinių mezoterapinių procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas, geba taikyti individualias estetinės mezoterapijos programas.

Mokymus veda: Vladyslav Mykhajlov, Jana Radevič, Lina Šnipaitienė, Erika Ratomskaja

Mokymų eiga:

Mokymų kurso pavadinimas / Mokymų data / Kaina*, Eur. / Trumpas mokymo temos aprašymas

 

MIKROADATINĖ MEZOTERAPIJA, KRAUJAGYSLINIS ETAPAS / Kovo 8, 9 d. / kaina 250 Eur.

Mokoma paruošti darbo vietą ir priemones procedūrai, teisingai užpildyti kliento kortelę, bei paruošti klientą procedūrai.
Kraujagyslinis etapas - pirmasis injekcinės (klasikinės) mezoterapijos etapas, kurio metu mikroinjekcijomis suleidžiami į nustatytas vietas tam tikri preparatai ir kokteiliai, skirti kraujo cirkuliacijai organizme pagerinti. Tokiu būdu kraujagyslinis etapas 40-60 proc. padidina mezoterapinės procedūros efektyvumą. Supažindinama su mezoterapijos atlikimo technikomis.
Kraujagyslinis etapas - pirmasis injekcinės (klasikinės) mezoterapijos etapas, kurio metu mikroinjekcijomis suleidžiami į nustatytas vietas tam tikri preparatai ir kokteiliai, skirti kraujo cirkuliacijai organizme pagerinti. Tokiu būdu kraujagyslinis etapas 40-60 proc. padidina mezoterapinės procedūros efektyvumą. Supažindinama su mezoterapijos atlikimo technikomis.
Mikroadatinė mezoterapija - mikroinjekcijų pagalba lokaliai įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius. Mikroinjekcijos gali būti daromos galvos, veido, kaklo, iškirptės, rankų, plaštakų, pilvo, sėdmenų ir šlaunų srityse. Preparatų sudėtyje yra įvairių veikliųjų medžiagų: hialurono rūgštis, vitaminai (A,E,C,B,K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S), mineralinės medžiagos, kofermentai, organinių rūgščių kompleksai, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, lipolitikai, homeopatiniai bei biotechnologiniai produktai. Kokteilių sudėtis kiekvienu atveju skiriasi, priklausomai nuo to, kokia estetinė odos problema yra sprendžiama. Veikiant šioms medžiagoms, atkuriamas odos tonusas ir elastingumas, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, stebimas mezoliftingo poveikis. Mikroadatinės mezoterapijos metu mikroadatomis perforuojamas odos paviršius, sukuriami daugybiniai kanalai, pagerinantys rezorbcines savybes, stimuliuojama odos regeneracija, jos baltymų - kolageno ir elastino gamyba.

 

KLASIKINĖ MEZOTERAPIJA (mezoterapijos istorija, adatų parinkimas, mezoterapijos technikos pagrindiniai procedūrų atlikimo protokolai) / Kovo 22, 23d d. / 350 Eur.

Supažindinama su mezoterapijos atsiradimo istorija, jos vystymosi eiga, šiuolaikiniais mezoterapijos pasiekimais, mezoterapijos technikomis.
Pravedami mokymai injekcinio odos ir poodžio struktūrų veikimo mezoterapiniais veikliųjų medžiagų preparatais, dar vadinamais grožio kokteiliais. Mezoterapijos poveikis: intensyviai drėkina odą, išlygina jos mikroreljefą ir mimikos raukšles; skatina audinių regeneraciją, bei kolageno ir elastino sintezę, taip didindama odos elastingumą; šviesina ir skaistina odą; antioksidantai apsaugo odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Procedūros metu naudojamos plonos adatėlės, kuriomis švelnaus dūrio į odą metu tolygiai patenka nedidelis preparato kiekis. Atsižvelgus į estetines odos problemas, parenkama tikslinga technika, preparatų, vadinamų grožio kokteiliais, sudėtis ir kiekis. Pravedami mokymai apie mezoterapines technikas ir veikliųjų medžiagų poveikį odos ir poodžio struktūrai.

 

MIKROADATINĖ MEZOTERAPIJA, KRAUJAGYSLINIS ETAPAS, KLASIKINĖ MEZOTERAPIJA / Kovo 30 d. / Mokestis tik už sunaudotas medžiagas ir vienkartines priemones

Papildoma praktika: praktikos metu yra lavinami mikroadatinės klasikinės mezoterapijos, bei kraujagyslinio etapo procedūrų atlikimo įgūdžiai. Užsiėmimo metu atsakoma į išskylusius teorinius ar praktinius procedūros atlikimo klausimus. Išdėstytų metodikų taikymas praktikos metu yra įvertinamas balų sistema (nuo 1-10 balų). Vertinimo metu yra atsižvelgiama į darbo vietos paruošimą; procedūros atlikimo „švaros“ laikymąsi; tinkamą dokumentų užpildymą; teisingą technikų atlikimą bei metodikų taikymą. Praktikos metu papildomai yra aptariamas/ demonstruojamas procedūrų derinimas (pvz. mikroadatinės mezoterapijos kartu su sonoforezės procedūrą ir kt.). Svarbu! Papildomas priemonių paketas nėra skiriamas. Atvykęs klientas (kaip modelis) susimoka už sunaudotas vienkartines priemones ir medžiagas.

 

BIOAKTYVUOJANTI MEZOTERAPIJA IR GALVOS PLAUKUOTOSIOS DALIES ESTETINĖS MEZOTERAPIJOS SPRENDIMAI / Balandžio 12,13 d. / 350 Eur.

Bioaktyvuojanti mezoterapija - nauja inovatyvi mezoterapijos technologija, kuri gali būti atliekama jauniems klientams (nuo 20 metų) ankstyvo odos senėjimo prevencijai, o taip pat paruošiant odą cheminiams pilingams, lazerinėms procedūroms, plastinėms operacijoms, kontūrinei plastikai ir reabilitacijai po jų. Bioaktyvuojančioje mezoterapijoje naudojama hialurono rūgštis, maišant ją kartu su kitais mezoterapiniais preparatais.
Galvos plaukuotosios dalies estetinės mezoterapijos sprendimai.
Mezoterapija – vienas iš efektyvių metodų, kurio pagalba galime pagerinti plaukų būklę ir sustabdyti padidėjusį plaukų slinkimą. Plauko struktūra ir gyvybingumas tiesiogiai priklauso nuo organizme esančių tam tikrų mikroelementų, baltymų, hormonų. Pagrindinė plaukų slinkimo, išplonėjimo, lūžinėjimo priežastis – plaukų folikulų mitybos pablogėjimas. Klasikinės ir inovatyvios mezoterapinės procedūros metu specialus galvos odai skirtas medžiagų kompleksas suleidžiamas į odos sluoksnius – taip plaukai pamaitinami: aprūpinami vitaminais ir maistingosiomis medžiagomis. Atlikus mezoterapijos kursą, normalizuojama riebalinių liaukų veikla, išnyksta pleiskanos, galvos oda tampa švari, plaukai nustoja slinkti, skilinėti, pailgėja jų augimo fazė, skatinamas plaukų augimas. Plaukai tampa švelnūs ir blizgantys.

 

KŪNO MEZOTERAPIJA (anticeliulitinės, lokalių riebalų sankaupų mažinimo, strijų, rankų plaštakų mezoterapinės procedūros) / Balandžio 26, 27 d. / 350 Eur.

Kūno mezoterapija - riebalų redukcijos lokalioje vietoje procedūra. Procedūrai naudojami kokteiliai skaldo riebalines ląsteles, skatina pastarųjų šalinimą iš organizmo, mažina trombocitų agregaciją, stimuliuoja medžiagų apykaitą riebaliniame audinyje, stiprina odos audinius. Preparatai naudojami vieni arba kokteilių sudėtyje. Procedūrų kursas individualus. Rankų plaštakų odos drėkinimas vykdomas taikant klasikinės mezoterapijos ir voluminizacijos technikas.

 

BIOAKTYVUOJANTI MEZOTERAPIJA, KŪNO MEZOTERAPIJA / Gegužės 4 d. / Mokama tik už sunaudotas medžiagas ir vienkartines priemones

Papildoma praktika: praktikos metu yra lavinami bioaktyvuojančios mezoterapijos ir kūno mezoterapijos procedūrų atlikimo įgūdžiai. Užsiėmimo metu atsakoma į išskylusius teorinius ar praktinius procedūros atlikimo klausimus. Išdėstytų metodikų taikymas praktikos metu yra įvertinamas balų sistema (nuo 1-10 balų). Vertinimo metu yra atsižvelgiama į darbo vietos paruošimą; procedūros atlikimo „švaros“ laikymąsi; tinkamą dokumentų užpildymą; teisingą technikų atlikimą bei metodikų taikymą. Privalomos praktikos metu papildomai yra aptariamas/ demonstruojamas procedūrų derinimas (pvz. kūno mezoterapijos kartu su cheminio odos šveitimo procedūrą ir kt.). Svarbu! Papildomas priemonių paketas nėra skiriamas. Atvykęs klientas (kaip modelis) susimoka už sunaudotas vienkartines priemones ir medžiagas.

 

BIOREVITALIZACIJA, BIOREVITALIZACIJOS DERINIMAS SU MONOPREPARATAIS / Gegužės 10, 11 d. / 350 Eur.

Biorevitalizacija – odos drėkinimas, odos gyvybingumo atkūrimas, senėjimo požymių mažinimas ir įvairių odos estetinių problemų sprendimas, kurių dėka organizmas pats save atjaunina. Kiekvieno iš mūsų odoje esanti natūrali medžiaga hialurono rūgštis yra atsakinga už odos stangrumo ir drėgmės palaikymą. Bėgant metams šios rūgšties organizme pradeda reguliariai mažėti, tad palaipsniui oda praranda elastingumą, skaistumą. Biorevitalizacijos metu į dermą nedideliais kiekiais mikroinjekcijomis suleidžiama hialurono rūgštis, kuri paskatina organizme vykstančius odos atsinaujinimo procesus: kolageno suaktyvėjimą, kraujo apytakos pagreitėjimą, kraujagyslių tonuso stiprinimą, ląstelių atsinaujinimą, odos drėgmės atkūrimą. Oda atgauna elastingumą ir natūralų švytėjimą, išsilygina smulkios raukšlelės. Procedūros gali būti atliekamos veido, paakių, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse, atsižvelgiant į kiekvieno kliento estetinę odos būklę ir poreikį.
Procedūros atliekamos esant įvairioms odos estetinėms problemoms, parenkami tinkamiausi mezoterapiniai metodai ir preparatai, kurie kartu su biorevitalizantais ir monopreparatais injekuojami į odą. Mokoma cheminių šveitiklių derinimo su biorevitalizacija.

 

REDERMALIZACIJA, BIOREPARACIJA / Gegužės 24, 25 d. / 460 Eur.

Redermalizacija - dermos atkūrimas. Preparatas, įvestas redermalizacjos metu, skatina medžiagų apykaitos procesus odoje, dėl ko audiniai sustangrėja, užtikrina atkuriamąjį ir antioksidacinį poveikį, atnaujina, bei drėkina odą, naudojamas ankstyvo odos senėjimo prevencijai, randams po aknės. Redermalizacijai naudojami preparatai veikia medžiagų apykaitos proceso sutrikimus, skatina laisvųjų radikalų šalinimą, bei atstato vandens balansą.
Bioreparacija – odos atgaivinimo procedūra, skirta savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymui, odos atjauninimui su biopreparatais, į kurių sudėtį įeina hialurono rūgštis, amino rūgštys, biomimetiniai peptidai, vitaminai, pagrindiniai mineralai bei koenzimai, kurie drėkina odą iš vidaus, sumažina raukšleles, skatina odos ląstelių regeneraciją, stimuliuoja nuosavos, odoje jau esančios, hialurono rūgšties ir kolageno sintezę, teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją, oda tampa stangresnė, elastingesnė ir atgauna natūralų švytėjimą, mažina padidėjusią odos pigmentaciją. Taip yra gerinamas savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymas, odos atjauninamas.

 

BIOREVITALIZACIJA, REDERMALIZACIJA, BIOREPARACIJA / Birželio 8 d. / Mokama tik už sunaudotas medžiagas ir vienkartines priemones

Papildoma praktika: praktikos metu yra lavinami biorevitalizacijos, redermalizacijos ir bioreparacijos procedūrų atlikimo praktiniai įgūdžiai. Užsiėmimo metu atsakoma į išskylusius teorinius ar praktinius procedūros atlikimo klausimus. Išdėstytų metodikų taikymas praktikos metu yra įvertinamas balų sistema (nuo 1-10 balų). Vertinimo metu yra atsižvelgiama į darbo vietos paruošimą; procedūros atlikimo „švaros“ laikymąsi; tinkamą dokumentų užpildymą; teisingą technikų atlikimą bei metodikų taikymą. Privalomos praktikos metu papildomai yra aptariamas/ demonstruojamas procedūrų derinimas (pvz. kompleksinis procedūros atlikimas vieno vizito metu). Svarbu! Papildomas priemonių paketas nėra skiriamas. Atvykęs klientas (kaip modelis) susimoka už sunaudotas vienkartines priemones ir medžiagas.

 

VOLUMINIZACIJA IR SPECIALIOJI VEIDO ANATOMIJA / Birželio 14, 15 d. / 450 Eur.

Voluminizacija tai tūrio korekcijos metodika, įvedant specialius preparatus skirtingose odos sluoksniuose. Naudojant specialius gelius hialurono rūgšties pagrindu atkuriamas prarastas tūris: atkuriamas veido ovalas, esant minkštųjų audinių ptozei; koreguojami skruostikaulių, smakro, žandų, vokų ir antakių tūriai.
Specialioji veido anatomija – žinios, būtinos mezoterapinių procedūrų atlikimui. Supažindinama su galvos kaulų, raumenų, riebalų, kraujotakos ir nervų topografija pagrindinėse terapinėse zonose: veidas, kaklas, dekoltė. Išmanys apie kraujotaką, limfotaka, nervų sistemą veido srityje. Išmanys odos (epidermis, derma, hipoderma) struktūrą ir funkcijas veido, kaklo ir dekoltė zonose bei žinos pavojingas zonas, kurių negalima pažeisti.

 

ARMAVIMO TECHNIKOS / Birželio 28,29 d. / 450 Eur.

Biostimuliacijos ir armavimo technikos metodo esmė.
Hialurono rūgštis bioarmavimui: pagrindinės charakteristikos ir preparatų savybės. Tinkamu preparatų pasirinkimas, taikymas, biostimuliacija, restruktūrizacija. Bioarmavimas: pagrindiniai žymėjimo principai (grotelės, koriai, vektorinis liftingas, gofravimas). Armavimo technikos atlikimo ypatumai. Biostimuliacija praktikoje: indikacijos, reabilitacijos laikotarpis, klinikinis poveikis.

 

PASIRUOŠIMAS EGZAMINUI / Liepos 5, 7 d. / 250 Eur.

Pasikartojimas teorinės mokymų dalies ir pasiruošiamas egzaminui apibendrinant visas mokymų temas ir parengiant pristatymą PowerPoint.

 

EGZAMINAS/ PAŽYMĖJIMŲ TEIKIMAS / Liepos 13 d. / 250 Eur.

Egzaminas susideda iš teorinės ir praktinės mokymų dalies įvertinimo.

 

Viso mokymo kurso kaina* 3510 EUR Į mokymų kainą įskaičiuotos praktiniams mokymams reikalingos medžiagos ir priemonės.

Pastabos: *renkantis mokytis atskiras mokymų kurso dalis mokestis už mokslus padidėja 50 proc.

Registracija ir informacija:
El.paštu: info@lndemsa.lt
Tel. +370 686 99881, 370 698 06113